Loading

Charakteryzacja

JEST TO PROCES TWORZENIA POSTACI

Aby profesjonalnie wykonać charakteryzacje bardzo istotny jest dobór odpowiednich kosmetyków, peruk, odzieży, zarostu a także innych niezbędnych elementów, dzięki którym można uzyskać odpowiedni wiek oraz cechy osobowości odtwarzanej postaci.

Tyle z teorii…:)

WYOBRAŹNIA

Czym dla mnie jest charakteryzacja?

Zmienną, zabawą kolorem, dużą rolę ma tu wyobraźnia. Najpierw powstaje rys postaci… Można za pomocą charakteryzacji wyczarować postaci z baśni i bajek, można przenieść się w inną epokę. Jest to bardzo kreatywna zabawa, praca… Powstają anioły i diabły. Mężczyzna zamienia się w kobietę. Dorosły w dziecko.

W charakteryzacji najbardziej lubię właśnie zabawę wyobraźnią. Kreowanie czasami wymyślonego świata, przenoszenie się w dawne lata.

Ukończyłam szkołę charakteryzacji Nowa Maska w Poznaniu oraz pracuje jako charakteryzator w pracowni charakteryzacji i fryzjerstwa w teatrze im J.Osterwy. Doszkalając się czynnie przy wielu projektach, przedstawieniach które wyszły z naszej pracowni. Z wykształcenia także dyplomowany plastyk.

CHCESZ SIĘ PRZENIEŚĆ DO INNEJ EPOKI , UWIECZNIĆ SWOJE NATURALNE PIEKNO NA FOTOGRAFI, PRZEZ CHWILĘ BYĆ WRÓZKĄ, DAMĄ, KRÓLOWĄ ?

                                                         ZAPRASZAM